.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АВЕНТ ПЛАСТИЧНО ШИШЕ НАТУРАЛ 125МЛ

SKU: 36140827
Достапност: На залиха
535 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица.Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето.
Пластика, Силикон
неограничен
На суво место,подалеку од директна сончева светлина.
Филипс
Трејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*