.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АБСИНТ ЛИКЕР ТРЕНЕТ КЛАСИК 72,5% 0,5Л

SKU: 02700410
Достапност: На залиха
919 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ликер
алкохолен дестилат од житарици, 72.5% алкох.
неограничен
да се чува на суво и чисто место
Лор специјал дринкс, Чешка
КОЛА, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*