.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АБАНТ ВОДА 1.5Л

SKU: 08060165
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

НЕГАЗИРАНА ВОДА
ПРИРОДНА МИНЕРАЛНА НЕГАЗИРАНА ВОДА,
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
КАЈА ТУРИСТИК ТЕСИСЛЕРИ ТИТРЕЈЕНЃОЛ ОТЕЛЏИЛИК, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ..СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ, 13, СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*